חיסכון פלוס מהדורת "ממני באהבה"

דואגים לחיסכון לעתיד הילדים וגם משאירים להם מסר מהלב לצפייה, אפילו בעוד כמה שנים

כשאנחנו משקיעים בילדים שלנו היום, אנחנו עוזרים להם להגשים את החלומות שלהם בעתיד.
תכירו את 'אלטשולר שחם חיסכון פלוס', קופת הגמל להשקעה המאפשרת לכל אחד ובכל גיל לחסוך בשוק ההון.

​ועכשיו במהדורת "ממני באהבה" - פותחים חיסכון עבור היקרים לכם ומשאירים להם הפתעה: ברכה וסרטון מהלב שהם יוכלו לצפות בהם אפילו בעוד כמה שנים. מי יודע אולי עד אז כל החלומות שלהם יתגשמו
*.

למה זה יכול להתאים לכם?*

גמישות

הפקדה החל מכל סכום
​ועד כ–79,000 ₪ בשנה
¹

נזילות

משיכה של הכסף
בכל רגע
²

כל אחד יכול

אפשר לפתוח חיסכון עבור כל אחד ואחת במשפחה, בכל גיל!

התאמה אישית

מגוון רחב של מסלולים
ואפיקי השקעה

איך זה עובד?*

מצרפים את היקרים
שלכם לקופת גמל להשקעה
מעלים סרטון וברכה בסוף
​תהליך ההצטרפות הדיגיטלי
מפקידים לקופת
​הגמל להשקעה
זהו! יקירכם יצפו בברכה ובסרטון באזור האישי שלהם במועד המבוקש

אז איך זה תכלס עובד?

*לצפייה בתנאי השימוש המלאים של הכנת ושמירת ברכה וסרטון הברכה לחצו כאן>>

שאלות
​נפוצות

כדאי להכין את הסרטון מראש (אבל לא חובה), כמה דגשים לצילום הסרטון:
אורך הסרטון צריך להיות עד דקה
צילום לרוחב
תאורה טובה
סביבה שקטה

לאחר שהקופה תיפתח באופן תקין, תישלח הודעה על כך במייל ובהודעתלאחר שהקופה תיפתח באופן תקין, תישלח הודעה על כך במייל ובהודעת SMS למורשה לפעול בחשבון, כפי שהוגדר בתהליך ההצטרפות, תוך מספר ימים. אחרי שהקופה נפתחה, ובתוך 48 שעות ממועד השלמת העלאת הסרטון והברכה, מקבל הברכה או המורשה לפעול בחשבון (ככל שקיים) יוכל להיכנס לאזור האישי באתר שלנו ושם לראות חיווי על שיוך הסרטון והברכה לקופה. ניתן לקבל פרטים על שיוך הסרטון והברכה גם באמצעות שירות הלקוחות בטלפון - 5054*.

הסרטון והברכה יהיו זמינים לצפייה באזור האישי של מקבל הברכה באתר האינטרנט של החברה כשיגיע המועד שהוגדר על ידי מעניק הברכה. בהגיע מועד שחרור הסרטון, תתאפשר הצפייה בסרטון ובברכה, והם יהיו זמינים באזור האישי של מקבל הברכה למשך שנה אחת ממועד שחרור הסרטון.

הסרטון והברכה יישמרו במערכות החברה לתקופה של עד שנה לאחר המועד שהוגדר לצפייה בסרטון ובברכה, ולא יותר מ- 18 שנה מיום העלאת הסרטון והברכה לראשונה. תנאי לשמירת הברכה והסרטון במערכות החברה הוא ביצוע הפקדה בסך של 100 ₪ לפחות בתוך שישה (6) חודשים ממועד פתיחת הקופה.

לא ניתן לעדכן או למחוק סרטון שהועלה למערכות החברה. בתהליך העלאת הסרטון קיימת אפשרות לעדכן את הסרטון מספר פעמים טרם ההעלאה הסופית למערכות החברה. ניתן לעדכן את הברכה וכן את המועד שהוגדר לצפייה בברכה ובסרטון דרך שירות הלקוחות בטלפון 5054*.

אין הגבלה על פתיחת מספר קופות לאותו מקבל ברכה של אלטשולר שחם חיסכון פלוס במהדורת "ממני באהבה" (כפוף לתנאי הקופה). ואולם, בשלב זה קיים חיווי באזור האישי אך ורק ביחס לברכה ולסרטון הראשונים שהוכנו עבור אותו מקבל ברכה, וזאת גם אם קיימות למקבל הברכה מספר קופות (כלומר מדובר על ברכה וסרטון אחד לכל מקבל ברכה). אנו עושים את מירב המאמצים שבעתיד הקרוב מקבל הברכה יוכל לראות שממתינים לו מספר ברכות וסרטונים.

בוודאי, כל אחד יכול להפקיד לקופה שנפתחה עבור מקבל הברכה, ולא יחול שינוי בסרטון והברכה.

במידה ותבוצע משיכה או העברה מלאה של הקופה לפני שהגיע המועד שהוגדר לצפייה בברכה ובסרטון, הסרטון והברכה יהיו זמינים לצפייה באזור האישי של מקבל הברכה לתקופה של 3 חודשים ממועד שבו יינתן אישור של החברה לבקשה לשחרור מוקדם של הברכה והסרטון, ככל שבקשה כזו תוגש לחברה על ידי מעניק הברכה ו/או מקבל הברכה ו/או המורשה לפעול בחשבון (ככל שקיים).

להשארת פרטים לחזרה והצטרפות

בהשארת הפרטים אני מסכימ/ה שהחברה תחזור אלי באמצעות דוא"ל, שיחה טלפונית, סמס, וכן לאמור במדיניות הפרטיות >> ותנאי השימוש באתר >>.

HOVER

רוצה
​לדבר איתנו?

הערות משפטיות

*אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מס המותאמים לצרכי הלקוח. כפוף להוראות ההסדר התחיקתי, תקנון הקופה ותנאי השימוש של הכנת ושמירת הסרטון והברכה. לצפייה בתנאי השימוש המלאים להכנת ושמירת ברכה וסרטון ברכה לחצו כאן>>
​1. בקופת גמל להשקעה קיימת תקרת הפקדה שנתית של 79,005.69 ₪ לאדם נכון לשנת מס 2024. סכום תקרת ההפקדה מתייחס להפקדות עמית בכלל חשבונותיו בכל קופות הגמל להשקעה.
2. משיכה תתבצע בתוך 4 ימי עסקים ממועד קבלת בקשה מלאה ותקינה. ככל שהמועד נופל על אחד משלושת ימי העסקים הראשונים בחודש, הפעולה תתבצע ביום העסקים הרביעי באותו החודש. בעת משיכה הונית של הכספים בכל גיל תשלמו מס של 25% על הרווחים. על אף האמור, משיכת הכספים כקצבה לאחר גיל 60 פטורה מתשלום מס הכנסה על הקצבה. יודגש, כי בהתאם להוראות הדין החלות כיום, לא קיים מנגנון למשיכת הכספים כקצבה ישירות מקופת גמל להשקעה. לצורך קבלת קצבה, ניתן להעביר את הכספים לקופה לקצבה (קרן פנסיה או קופת ביטוח), וזאת החל מגיל 60.
המידע המפורט לעיל, לרבות הסכומים והשיעורים המפורטים בו, מעודכן לשנת 2024, והוא כפוף להוראות ההסדר התחיקתי, התקנון הרלוונטי ונהלי החברה, כפי שיעודכנו מעת לעת. מידע אודות מסלולי ההשקעה ומדיניות ההשקעה ניתן למצוא באתר החברה בכתובת www.as-invest.co.il.  החברה רשאית לשנות את אופי מדיניות ההשקעה ו/או הרכב הנכסים כפי שיוחלט מעת לעת בכפוף לתקנון הקופה והוראות ההסדר התחיקתי. אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד.

​*השימוש במידע והנתונים שבאתר הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש. באתר זה נאסף מידע בטכנולוגיות שונות ונעשה שימוש בהתאם לאמור במדיניות הפרטיות>> ותנאי השימוש באתר>>