אלטשולר שחם פנסיה

שמים את הפנסיה שלך במקום הראשון

  1. אלטשולר שחם קרן פנסיה נבחרת- דמי ניהול מוזלים- 1% מההפקדה ו-0.22% מהצבירה1
  2. הקרן מנוהלת בגוף גדול ויציב בעל וותק של כ-30 שנים
  3. בית ההשקעות המועדף 10 שנים ברציפות2

הצטרפו עכשיו 

בתהליך דיגיטלי פשוט ומהיר
  1. ממלאים פרטים אישיים
  2. מאשרים את מסלול ההשקעה ומסלול הביטוח
  3. מעבירים את החיסכון הפנסיוני הקיים אלינו
  4. חותמים, מאשרים. ומכאן זה בידיים שלנו
HOVER ACTIVE
HOVER ACTIVE
HOVER ACTIVE
HOVER ACTIVE

את זה אתם יודעים?

פנסיה זו אחת ההשקעות הכי חשובות בחיים. כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם,
חשוב שתדעו עליה כמה שיותר. ריכזנו כאן שאלות ותשובות נפוצות שיסייעו לכם בנושא.

יש לכם שתי אפשרויות:
  • א. באמצעות בדיקה עצמאית דרך אתר המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר, שם תוכלו לקבל מידע על החסכונות הפנסיוניים שלכם, כפי שנצברו לזכותכם עד היום בכלל החברות בישראל.
  • ב. בהשארת פרטים כאן משמאל נציגנו יחזרו אליכם, ולאחר קבלת הפרטים הנדרשים יערכו עבורכם את הבדיקה וימסרו לכם את כל המידע הדרוש.

אחרי שבדקתם איפה קרן הפנסיה שלכם מנוהלת
בדקו את גובה דמי הניהול אותם אתם משלמים והאם החברה שבה מנוהלת הפנסיה שלכם מובילה בתשואות לאורך שנים (את השוואת התשואות תוכלו לבצע באתר "פנסיה נט" של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון). שני הפרמטרים האלו עשויים להשפיע על החיסכון הפנסיוני שלכם.
בדיקה ובחירה נכונה יכולה להגדיל את החיסכון שלכם בפנסיה במאות ואפילו אלפי שקלים וכך להשפיע על גובה הקצבה החודשית אותה תקבלו בשנות הפרישה.

אלטשולר שחם הוא בית השקעות ותיק הפועל בשוק ההון כבר למעלה מ-30 שנים, בעל ניסיון עשיר ומוניטין רב, הרואה לנגד עיניו את טובת לקוחותיו. הערכים המרכזיים אשר מנחים אותנו בניהול ההשקעות הם מקצוענות, מצוינות והתחדשות תמידית, כאשר אסטרטגיה זו מוכיחה עצמה לאורך השנים. ניתן לצפות בנתונים אודות ביצועי קרן הפנסיה שלנו לאורך השנים באתר האובייקטיבי של משרד האוצר, פנסיה נט.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אם יש לכם קרן פנסיה במקום אחר או לא, אתם זכאים להצטרף לקרן הפנסיה שלנו . כל השכירים בישראל מעל גיל 20 לנשים ו-21 לגברים, זכאים לביטוח פנסיוני על ידי מקום העבודה. המעסיק מחויב להפריש מידי חודש תגמולי עובד, מעביד וגם פיצויים, מתוך השכר שלכם.

גם אם יש לכם פנסיה במקום אחר, זוהי זכותכם המלאה להעביר את כספי החיסכון לכל גוף שתבחרו. המעסיק או הסוכן שלכם מחויבים לאפשר לכם את הזכות הזו.

בקלות. לוחצים כאן וממלאים את הטופס בארבעה צעדים פשוטים. אם תרצו יש גם סרטון הסבר קצר על התהליך ממש כאן. רוצים לקבל מידע נוסף? המקצוענים שלנו ישמחו לשוחח אתכם ולסייע. השאירו פרטים ממש כאן משמאל ואנחנו נחזור אליכם.

מסלולי ההשקעה השונים בפנסיה נבדלים זה מזה, בין היתר, ברמת הסיכון, בהרכב אפיקי ההשקעה ובהתאמה לגיל. את מסלול ההשקעה תוכלו לבחור תוך התייעצות עם סוכן/ת הפנסיה שלכם, כאשר ניתן לשנות החלטה זו ולעבור בין המסלולים השונים בכל עת.

הכספים בקרן הפנסיה מושקעים בשוק ההון בהתאם למדיניות ההשקעה של מסלול ההשקעה שבחרתם. בקרן הפנסיה המקיפה קיים מנגנון הבטחת תשואה עבור 30% מהכספים. עד לאוקטובר 2022 המנגנון היה באמצעות אגרות חוב מיועדות שהנפיקה המדינה לקרנות, שמעניקות תשואה מובטחת של 4.86% צמוד (ברוטו). החל מאוקטובר 2022, המדינה לא תבטיח את התשואה בקרנות הפנסיה באמצעות האג"ח המיועדות, אלא החברות המנהלות ישקיעו את אותם 30% בשוק ההון בחשבון מיוחד, בהתאם למדיניות ההשקעה במסלול ההשקעה הגדול ביותר שלהן, אשר ייהנו מזכאות להבטחת תשואה שנתית של 5.15% (צמודה למדד).


כמה דברים אתם יודעים...

אתם יודעים לחשב את הפנסיה שלכם?

 מה גובה הקצבה החודשית שתקבלו לאחר הפרישה? האם כדאי
 להפקיד סכום קבוע או להפריש לפי אחוזים מהשכר? ומה בכלל היעד
לסכום הקצבה החודשית?
 ממלאים פרטים כלליים, בוחרים מסלול בהתאם לגילכם ומצבכם
המשפחתי והמחשבון יספק לכם מספרים.

הערות נוספות

הערות משפטיות

1. קרן הפנסיה המקיפה של אלטשולר שחם זכתה בפעם השנייה ברציפות בהליך תחרותי על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון כקרן פנסיה נבחרת. אחת מתוך ארבעתקרן הפנסיה המקיפה של אלטשולר שחם זכתה בפעם השנייה ברציפות בהליך תחרותי על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון כקרן פנסיה נבחרת. אחת מתוך ארבעת הקרנות שנבחרו על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. 2. על פי סקרי מעמד מותג שנערכו בשנים 2013-2023 עבור אלטשולר שחם. אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני ו/או ייעוץ מס המותאמים לצורכי הלקוח. כפוף להוראות ההסדר התחיקתי ותקנון הקרן. אין באמור התחייבות של החברה להשגת תשואות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. אין בדירוגי עבר כדי להבטיח דירוג דומה בעתיד. מדיניות ההשקעה המלאה מופיעה בתקנוני הקופות המופיעים באתר האינטרנט בכתובת: www.as-invest.co.il  החברה רשאית לשנות את אופי מדיניות ההשקעה ו/או את הרכב הנכסים בקרן, כפי שיוחלט מעת לעת, בכפוף לתקנוני הקרן ולהוראות ההסדר התחיקתי. במקרה של סתירה בין הוראות ההסדר התחיקתי ו/או התקנון הרלוונטי לבין המידע המפורט לעיל, תגברנה הוראות הדין ו/או התקנון הרלוונטי, לפי העניין. רצוי ומומלץ להתייעץ לגבי סכום ההפקדה עם בעל מקצוע מתאים (בעל רישיון שיווק פנסיוני/יעוץ פנסיוני או יועץ מס/רו"ח). השימוש במידע והנתונים שבאתר הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש. מובהר, כי על אף שאלטשולר שחם נוקטת באמצעים סבירים על מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים באתר הינם נכונים, מבוססים ואמינים, ייתכנו מקרים שבהם יפלו במידע המופיע באתר טעויות ו/או שיבושים ו/או שגיאות ו/או אי דיוקים ו/או השמטות. בכל מקרה של אי התאמה בין הנתונים כפי שהם מופיעים באתר לבין הנתונים הרשומים בספרי הקרן, ייקבעו הנתונים הרשומים בספרי הקרן. האמור לעיל, לרבות זכויות העמיתים בקרן יקבעו על סמך המופיע ברישומי הקרן, בהתאם לתקנוני הקרן והוראות ההסדר התחיקתי.

באתר זה נאסף מידע בטכנולוגיות שונות ונעשה שימוש בהתאם לאמור במדיניות הפרטיות >> ותנאי השימוש באתר >>.

אנחנו כאן ללוות בכל הקשור לפנסיה
דברו איתנו או השאירו פרטיםבהשארת הפרטים אני מסכימ/ה שהחברה תחזור אלי באמצעות דוא"ל, שיחה טלפונית, סמס, וכן לאמור במדיניות הפרטיות >>
​ותנאי השימוש באתר >>.

יש לך בקשת שירות? אנחנו כאן בשבילך!